SIKÇA SORULAN SORULAR

AKKENT ÖZELLİKLERİ

BÖLGE OLARAK NEREDEYİZ?

Bölgemiz imar planın 90’lı yıllardan sonra yapıldığı alt yapısı bitmiş, ana arterlere yakın, kolay

Ulaşımın sağlandığı, gelişmiş, Türkiye’nin en büyük modern yerleşim yerlerinden biridir.

Ankara Yenimahalle İlçesi Yuva Mahallesinde 39 dönüm arazi üzerinde inşa edilecek olan projemiz, Batıkent bölgesinde tamamlamış olduğumuz Akkent 1-2-3-4 konutlarının hemen yanı başında bölgenin en kapsamlı konut projesi olarak bölgeye kimlik katan bir proje olma sorumluluğunu da üstlenmiştir.

DOĞRU ADRES SİZCE NERESİ?

Günümüz yerleşkesinde ulaşımın kolay olduğu, ana güzergahlara yakın, sağlık,eğitim,ulaşım gibi en temel günlük ihtiyaçlarımızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz noktalara olan yakınlığı bölgesel anlamdaki doğru adresi tanımlamış oluyor. Peki biz hangi konumdayız?

 

  •   Akkent AVM 150m
  •   Akkent Cadde Dükkanlara75m
  •   Yenimahalle Devlet Hastanesine 3km
  •   Çevre yoluna uzaklığı 3,5km
  •   Batıkent metro istasyonuna 3km
  •   Botanik metro istasyonuna 1.5km

 

İlköğretim ve lise gibi eğitim kurumlarına 1km (Mehmet Akif İnan İlköğretim,Celal Yardımcı Lisesi,Doğa Koleji,Aktif Koleji,Yükselen Koleji)

  •   Aile Sağlık Merkezine 300m
  •   Kapalı semt pazarına ise 350 m
  •   Esenboğa Hava alanına 25km
  •   Osmanlı Camiine 250m
PEKİ YA ALIŞVERİŞ?

Hemen yanı başınız da her türlü günlük ihtiyaçlarınızı hızla giderebileceğiniz 113 mağazalı bir AVM  ve  o hafızalardan silinmeyen  hala özlemle hatırladığımız  mahalle tadında bir yaşam, cadde dükkanlarımızla Akkent Paradise Gardens ile tekrar hayat buluyor.

AKKENT PARADISE GARDENS DA KAÇ ADET KONUT BULUNMAKTADIR?

Tecrübelerimizden yola çıkarak yine her aileye hitap edecek konut tipleri yarattık.

84 adet 2+1

276 adet 3+1

72 adet 4+1 farklı konut tip ve m2’ leriyle farklı bir konsept oluşturduk.

AKKENT KONUTLARININ YAŞAM MİMARI KİMDİR?

Ünal Akpınar firması gerçekleştirdiği projelerle Türkiye’nin en önemli inşaat firmaları arasında yer almaktadır. 50 yıllık tecrübeye sahiptir.

Sektörde üst yapı projeleri arasında dizaynı ve yapımı en zor projelerden olan hastane ve otel projeleri gerçekleştirmiştir. Bunun yanı sıra üniversite, devlet genel müdürlük binası gibi projeleri yapmıştır. Firma, en uzun sulama tüneli inşaatını gerçekleştirmiştir.

Kaliteden ve tekniğinden taviz vermeden şan ve şerefle çalışmış ülkemize şevkle hizmet etmiş ve etmektedir.

Siz sayın müşterilerimizin memnuniyetinin arttırılmasına yönelik olarak; kalite yönetim sistemi oluşturmuş ve 14 yıl önce uygulamaya sokmuştur. Kalite yönetim sistemimiz her yıl uluslararası bir firma tarafından denetlenmektedir.

Iso 9001 kalite yönetim sistemi ile firmam imalatlarını her aşamada denetlemekte ve oluşabilecek hata yapma olasılığını en aza indirmektedir.

Firmamın işletme tecrübesi de bulunmaktadır. Evlerde yaşam başladıktan sonra sitenin işletmesinin ve bakımının ekonomik ve kolay olmasını sağlamaya yönelik olarak projeyi dizayn etmekte, kullandığı malzemeleri de bu esasa göre seçmektedir. Daireleri teslim ettikten sonra da sizleri yalnız bırakmamakta her türlü teknik sorununuzda teknik ekibi ile Bila bedel teknik destek vermektedir.

Bu anlayışı Batıkent bölgesinde tamamlamış olduğu Akkent 1, Akkent 2, Akkent 3 , Akkent 4 ve Akkent Paradise Gardens projelerinde görmekteyiz.

Tüm bu etapları tamamlarken göstermiş olduğu özveri ile şimdiye kadar oluşturulmuş standardın birkaç seviye üzerine çıkmıştır. Şimdi ise 432 seçkin yeni ev sahibimize göre özel planlanmış APG projesini, 4m Mimarlığın kurucusu Sayın Mimar Salih Salalı’nın da katkılarıyla projelendirme sırasında planladığı tasarım, mimari ve dekorasyon hizmetleriyle bu özel projenin hayata geçmesine katkıda bulunmuştur.

KALİTELİ VE DOĞRU PROJE SİZCE NASIL OLMALI?

İnşaat işinde bizim öğrendiğimiz tecrübenin yerini hiçbir şeyin alamayacağıdır. Buradan yola çıkarak yaptığımız konutlarda bölgenin yaşam standartlarını arttıran, bölgeye vizyon katan, yaşamlarında ihtiyaç duydukları her türlü soruya cevap veren ve bunu hayata geçiren, yüzme havuzlarından yeşil alanlara, koruluklardan dinlenme alanlarına, güvenlikten kapalı-açık otoparklara, her türlü spor aktivitelerin yapılabileceği sosyal tesislere kadar kaliteli bir yaşamın kapılarını sizler ve aileniz için araladık.

TEKNİK ANLAMDA NELERE DİKKAT ETTİK?

Deprem yönetmeliğine uygun, temelden başlayarak yüksek bloklarda fore kazık sistemli radye temel uygulaması ve tünel kalıp sistemi ile katlar çıkılarak teknolojinin geliştirmiş olduğu depreme en dayanıklı binalar inşa edilecektir.

PARADISE GARDENS DA YAŞAMAK NEDEN BİR AYRICALIKTIR?

Sizlere değişik ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan yeşili, mavisi bol bir yaşam alanı sunmak istedik. Yeşilliklerle zenginleştirilmiş ayrıcalıklı bir mimariye sahip bahçe katları ve balkon alanlarımız, tertemiz bir hava soluyacağınız 75.000 m2 peyzaj alanı, akarsu, gölet gazeboların olduğu bahçelerimiz, trafiğe kapalı alanda yürüyüş ve bisiklet yollarımızla kaliteli bir yaşam sizinle artık.

 

PARADISE GARDENS DA NASIL BİR YAŞAM SİZİ BEKLİYOR?

Her şeyden önce artık ertelemeyeceğiniz bir hayat sizinle. Gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak için ilk çocukları düşündük. Ebeveynler için en önemli şey çocuklarının güvenli bir ortamda diledikleri gibi oyun oynayabilecekleri, kaliteli zaman geçirebilecekleri, gelişimlerine katkıda bulunacak spor aktivitelerini yapabilecekleri ama her şeyden önce mutlu olacakları bir dünya yaratmak diye düşündük. Tüm bunlar için de:

·         Mini aqua park

·         Çocuk havuzu

·         Kaykay pisti

·         Mini golf sahası

·         Etüt merkezi ve parklar tasarladık.

Ayrıca özgürce yaşayacakları bu alanlarda istenirse eğitim de alabilecekleri spor aktivitelerinin alt yapısını hazırladık. Tenis, yüzme. basketbol, futbol gibi spor dallarında seçkin öğretmenler eşliğinde kurslara katılıp belki de kendilerini keşfetmelerine yardımcı olabiliriz diye düşündük. Yoğun iş temposunda zamanın da ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden siz değerli ebeveynlere bu fırsatı da sunmak bizim sorumluluğumuzun bir parçasıydı aslında.

 

 

Babalar, günün tüm yorgunluğundan ve stresinden uzaklaşabileceğiniz alternatifi bol harika mekanlar yarattık sizler için;

·         4 mevsim yüzme havuzu keyfi

·         sauna

·         buhar odası

·         masaj odası

·         fitness merkezi

·         jakuzi keyfini,

Anneler, sizi de unutmadık. Cennet bahçelerimizi ayaklarınıza serdik, gün içinde spor yapabilmeniz, arkadaşlarınızla güzel ve eğlenceli zaman geçirebilmeleriniz için ama her şeyden önce hak ettiğiniz için;

·         vitamin bar

·         akkent lokali(gün yapılabilir)

·         kapalı yüzme havuzu ve fitness merkezi

·         hidromasaj

·         akıntıya karşı sıcak su yürüyüş havuzu

·         squash

·         pilates / yoga keyfini,

Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin arzu ettikleri aktiviteleri yapmaları için;

·         açık hava sinema keyfi

·         bilardo

·         açık hava aletleri jimnastik alanı

·         basketbol voleybol ve tenis kortu

·         halı saha keyfini,

Komşuların birbirleri ile kaynaşabilmesi eğlenebilmesi ve hoş sohbet etmeleri için;

·         bilardo, masa tenisi

·         vitamin bar - akkent lokali

·         dev ekranda maç film seyretme imkânı

·         bahçede dinlenme alanları

·         geniş cennet bahçelerinde etkinlik imkanı da sizler için tasarladık.

Kalıcı olmak bizim işimizse sizlere bir yaşam vaat ediyoruz. Doğruların toplamı Akkent Paradise Gardens da uygun krediler ve ödeme seçenekleriyle yaşamın tam da içinde sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz. Çünkü Ankara’da ev AKKENT den alınır.

PARADISE GARDENS DAN NASIL EV SAHİBİ OLUNUR?

Ödeme koşullarını bütçenize göre ayarlayan, banka garantörlüğünde, konut kredisine uygun size özel ödeme seçenekleriyle nasıl ev sahibi olacağınıza siz karar verin. İyi bir yatırımcıysanız ve konforun keyfini tatmak istiyorsanız kazançlı bir projenin adresi yine Akkent’tir.