Hakkımızda

AKKENT KONUTLARI

Ünal Akpınar A.Ş.’nin  yaklaşık 50 yıllık inşaat sektör deneyimi ile hayata geçirilen Akkent Konutları bir vizyonla ortaya çıkar.

İnsan hayatına değer katan yaşam alanları oluşturmak için Ankara’da son yıllarda modern imar planı yapılanması ile dikkat çeken Batıkent-Çakırlar ve Çevre Yolu arasında yer alan Kardelen Bölgesi tercih edilir. 

Ankara’da kişi başına düşen yeşil alan miktarının iki katı olduğu Batıkent bölgesinde inşa edilen Akkent; yapımına başlandığı günden bugüne, estetik binalar ile oluşturduğu siteler; titizlikle düzenlenen peyzaj çalışmaları ile Batıkent bölgesinde örnek teşkil eder.

Geniş yeşil alanlara sahip güvenli bir ortamda çocukların oyun oynayabildiği, günün her saati spor aktivitelerini gerçekleştirebildikleri, özlenen komşuluk ilişkilerinin yeniden hayat bularak mahalle kültürünün yaşandığı ve ihtiyaç duyulan her şeye kolayca ulaşılabilen ayrıcalıklı bir dünya oluşturan Akkent’te yapımı tamamlanarak sahiplerine teslim edilen 817 dairede yaşam başlar.

Akkent Konutları’nda yapım aşamasında gösterilen titizlik, satış sonrasında da devam eder. Bina yönetimi, asansör ve yeşil alan bakımı gibi konularda eğitime tabi tutulur. Böylece işletmesi kolay ve bakımı ekonomik konutlar için taahhüt edilen Akkent standartları daima en üst seviyede tutulur.

Sürdürülebilir konut anlayışı ile hazırlanan, işcilik kalitesinden asla taviz vermeden, yıllara dayanan üstün kalite standartları ile inşa edilen ve  Akkentlilerin referansları ile büyüyen konut projelerinden Akkent Paradise Gardens,  tamamlanarak hayata geçirildi. Akkent Konutlarının 6. Etabı Akkent 6 AVM ve Homeofis projesi ise bölgesinin tek ticari merkezi olarak, Akkent sakinlerine ve Batıkent’te yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.