BASIN BÜLTENLERİ

KONUTTA ÖRNEK PROJE

Bultenin Tarihi: 2006-06-29

Ünal Akpınar İnşaat tarafından inşa edilen Akkent Konutları Projemiz , Batıkent Kardelen Mahallesine toplamda 5 etapta toplam  1300 kaliteli konut ve Alışveriş Merkezi kazandıracak. İnşaatı tamamlanan ve yaşam başlayan Akkent 1 ve Akkent 2 Sitelerimizden  sonra hızımızı kesmeden Akkent 3 projesine de başlıyoruz. Alıcılarımızın ihtiyaç ve beklentilerini biliyor, bu doğrultuda projelerimizi şekillendiriyoruz.

Şehir hayatından kaçan aileler, güvenlik, sosyal olanaklar ve hizmet kalitesi açısından site yaşantısını tercih ediyorlar. Artık arabamızı park etmek için yer bulamadığımız, eski binalarda yönetimsel ve tadilat sıkıntılarını yaşadığımız, iç içe bir yapılaşma içerisinde gürültü ve çevre kirliliği içinde beton yığınları arasında yaşamak istemiyoruz. Günlük stres ve koşuşturmaca içerisinde akşam eve geldiğimizde yediden yetmişe hepimiz huzur ve konfor istiyoruz.

Saygın komşular ile yaşamak çocuklarını güvenle mutlu büyütmek ofisimize gelen misafirlerimizin öncelikli amacı. Yeşil alanları, üst düzey güvenlik anlayısı ve yerleşim yoğunluğunun az olması, inşaat kalitemiz ve sosyal alanlarımız ev sahibi sayımızın her geçen gün artmasına sebep oluyor.

Sitelerimizde her türlü ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte konut çeşitliliği var. Akkent 1 ve Akkent 2 Sitelerinin hemen teslim olması alıcılarımıza çok cazip geliyor. Hemen al hemen taşın mantığı ile zamandan da tasarruf edebiliyorlar. Son 7 aylık süreçte cazip banka kredisi koşulları da Satın alma güdüsü oluşturuyor.

Bina kalitemizi büyük düzeyde etkileyen akustik aydınlatma ısıtma ve havalandırma konularına hassasiyet gösterdik.

Binalarımızda dış cephelerde mantolama üzerine nano-teknolojik boya kullandık.

Solmayan renk performası ile fotokatalitik temizlenme diye adlandırılan özetle içindeki nano parçacıklar sayesinde rüzgar ve yağmur suyu yardımı ile kendi kendini temizleyen bir kaplama kullandık.

İzolasyona çok önem verdik. Ses ısı ve nem izolasyonu için döşemede ayrıca yalıtım yaptık. Yaşayan ailelerimiz çok uygun aylık giderler ile ısındıklarını dile getiriyorlar.

Akkent Konutlarında tüm sakinlerin söz sahibi olabildiği çağdaş bir sistem ile uzman bir kadro ile işletme hizmeti veriyoruz. Müşterilerimize satış sonrasında da maksimum hizmet verebildiğimiz için memnun müşterilerimiz bize yeni aileler kazandırıyorlar.

Batıkentte çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Batıkent’e yatırım yaptığımız için de büyük keyif alıyoruz.