BASIN BÜLTENLERİ

MİLLİYET GAZETESİ

Bultenin Tarihi: 2014-04-26

Ünal Akpınar  A.Ş.'nin  Batıkent'te hayata geçirdiği Akkent Konutları'nın beklenen projesi AKKENT PARADISE GARDENS RESIDENCE  satışa sunuluyor. 25 Nisan tarihinde satışa çıkacak olan proje, Ankara’nın en yeşil ve en özellikli projeleri arasında sayılıyor.

1967’den günümüze gelen deneyimini teknoloji ile harmanlayan Ünal Akpınar A.Ş., Batıkent’te değer katan bitmiş 3, devam eden 1  projesiyle de adından sıkça söz ettirmişti.  Akkent 1, Akkent 2 ve Akkent 3 projeleriyle ailelere yeni yaşamlarını teslim eden Ünal Akpınar A.Ş., devam eden Akkent 4 projesini Ağustos 2014 ayında alıcılarına teslim edecek. Alıcı taleplerini modern çağın gereksinimleriyle harmanlayarak geliştirdiği AKKENT PARADISE GARDENS RESIDENCE projesiyle Batıkent’in çehresini değiştirecek ve yine adından çokça söz ettirecektir.

Toplam 39.311 m2 arsa alanı ve 96.000 m2 kapalı inşaat alanı olan AKKENT PARADISE GARDENS RESIDENCE, Batıkent'in en yeşil yaşam alanı olmaya aday. Çok farklı ve çok yönlü bir proje olan AKKENT PARADISE GARDENS RESIDENCE, modern mimari tasarımı, geniş peyzaj alanları, sosyal donatıları ve çok çeşitli spor yapma imkanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. AKKENT PARADISE GARDENS RESIDENCE’de yer alan ticari alanlar ile bitişiğinde bulunacak alışveriş merkeziyle, tüm ihtiyaçların kolayca karşılanacağı belirtiliyor.

Alışveriş Merkezi, 432 Konut, 36 Dükkândan oluşan Akkent Paradise Gardens Residence’da; 4+1, 3+1, 2+1 dairelerin yanı sıra sosyal alanlar da bulunuyor. 8 bloktan oluşan sitenin en büyük özelliklerinden biri; 30 dönüm yeşil alana sahip olması. 30 dönüm yeşil alan içerisinde yürüyüş ve koşu parkurları, açık spor alanları, halı futbol sahası, basketbol/voleybol sahası, tenis kortu, mini golf, kaykay ve paten pisti, yazın açık, kışın kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve su kaydırakları bulunuyor.  

Her ayrıntının planlandığı projede; dairelerin tamamı güney cepheye bakıyor. Kışın sıcak, yazın serin tutacak pencereler, tasarruf sağlayan sensörlü gece aydınlatmaları, ankastre mutfaklar, 24 saat kameralı güvenlik ve görüntülü intercom sistemleri, klima alt yapısı, ithal duvar kağıtları bulunuyor.

Modern yaşamın değerini bilenlere sunulan bu özel projede AKKENT PARADISE GARDENS RESIDENCE sakinlerine Türk hamamı, jakuzi, sauna, masaj, buhar odası, fitness salonu, squash ve çok amaçlı salonuyla ister açık alanda ister kapalı alanda spor yapma imkanı bulacakları ve kendilerini hep tatildeymiş gibi hissedecekleri bir yaşam sunuluyor.

Akkent Konutları, özellikle çocuklu ailelerin tüm ihtiyaçlarına çözüm getiren yeni projesi AKKENT PARADISE GARDENS RESIDENCE ile yine çok konuşulacak.